Ja Tev dzīvē viss ir salikts pa plauktiņiem, izņemot tās dienas, kad plaukti nobrūk un jumts aizbrauc, bet tad Tu atkal visu ar rāmu prātu un kārtīgu ballīti sāc no jauna - ņem šīs brilles!

 Tādas saulesbrilles Tev vēl nebūs bijušas! Polar padarīs Tavu pasauli košāku un dzidrāku, jo tajās ir Polarized Premium saulesbriļļu lēcas, kas nodrošinās īpaši skaidru redzamību, patīkamas krāsas un toņus, neizkropļotu attēlu, 100% aizsargās Tavas acis pret kaitīgo staru ietekmi (UVA, UVB, UVC) un tas viss kopā neļaus Tavām acīm nogurt. Turklāt īpašs lēcas aizsargslānis absorbē triecienus un novērš lēcas salūšanu, bet tas nenozīmē, ka pret šīm brillēm drīkst izturēties nevērīgi.

 

Mūsdienīgs un spilgts sevis atzīšanas veids pašpārliecinātajiem un sirdī jaunajiem! Ar saukli “Itāļi to dara labāk!” POLAR zīmols 1993.gadā satricināja briļļu un saulesbriļļu tirgu, solot klasiku attīstīt, ejot līdzi tendencēm, ko rada mūsu trakākie sapņi. Savu solījumu viņi pilda. Mums atliek nebaidīties no košuma un oriģinalitātes!

 

Prece pievienota grozam!

Iegādāties:

Nosaukums Cena Daudzums
Nosaukums:  MISTRAL-FLO Cena:  € 79.00 Daudzums:  Pirkt

Parametri

Pieejamais atlikums 1
Ražotājs Polar