Thera Tears SteriLid acu plakstiņu tīrītājs

Kopš 2020. gada Thera Tears Sterilid vairs nav iespējams iegādāties!

Kā alternatīvu piedavājam Blephaclean plakstu kopšanas salvetes, taču, pirms nomaiņas uz citu produktu, iesakām konsultēties ar redzes speciālistu!

 

Zinātniski pamatota acu plakstiņu higiēna, kas nepieciešama:
- cilvēkiem ar blefarītu
- sauso acu gadījumā
- kontaktlēcu valkātājiem
- tiem, kas gatavojas acu operācijām

Sterilid putas ar tējas koka eļļu, hipoalerģisku un ādas Ph līmenim atbilstošu formulu ne tikai notīra acu plakstiņus un skropstas, bet arī uzlabo ādu ap acīm.
SteriLid ir antibakteriāls – iznīcina baktērijas uz plakstiņiem, maigs plakstiņu ādai, vienkāršs lietošanā (aerosola veidā), hipoalerģisks, ar pH līmeni kā ādai.
Galvenā sastāvdaļa ir Linalool - destilācijas ceļā iegūts šķīdums no augu eļļām (no ziediem un garšvielu augiem), kā arī no tējas koka eļļas. Linalool ir antibakteriāla pret gram-pozitīvajām un gram-negatīvajām baktērijām. Pārējās sastāvdaļas – panthenol, allantoin, sodium chloride, tea tree oil, boric acid, citric acid u.c.

Iesakam sausās acs gadījumā, lai novērstu infekcijas rašanos, jo samazina baktēriju koloniju veidošanos uz plakstiņiem. Ja ir sausās acis, tad lizocīma un laktoferīna līmenis asarās ir zems. Audos baktērijas parādās, kad samazināta konjunktīvas biķeršūnu proliferācija.
Blefarīta gadījumā samazina baktēriju koloniju veidošanos , kas veicina plakstiņu iekaisuma veidošanos.
Lietošana 2 reizes dienā – no rīta un vakarā.

 

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs ADVANCED Vision Research