1-Day ACUVUE TruEye kontaktlēcas

Kopš 2022. gada septembra Acuvue TruEye kontaktlēcu ražošana tiek pilnībā pārtraukta un šīs kontaktlēcas Latvijas tirgū vairs nav pieejamas! Acuvue kontaktlēcu ražotājs Johnson&Johnson kā alternatīvu piedāvā uzlabotās vienas dienas kontaktlēcas Acuvue Oasys 1day. Pirms nomaiņas uz citu kontaktlēcu veidu, iesakām apmeklēt redzes speciālistu! Lai pieteiktos uz vizīti pie manaslecas.lv optometrista, zvani uz 20211202, raksti uz acis@manaslecas.lv vai spied šeit

Manaslecas.lv noliktavās šobrīd pieejami vēl stiprumi -2.50, -3.00 un -7.50 ar bāzes rādiusu (BC) 8.5.

1-Day Acuvue TruEye kontaktlēcas ir pasaulē pirmās vienas dienas silikonhidrogēla lēcas. Šis materiāls ļauj saglabāt acu dabīgo stāvokli kontaktlēcu lietošanas laikā, kā arī nodrošina to, ka lēca ir īpaši "elpojoša"!
Tev vairs nevajadzēs meklēt kontaktlēcu kopšanas šķīdumu, un vairs nepienāks brīdis, kad pēkšņi būs iztērēts viss pudelītes saturs. Ļaujies perfektai redzei un komforam, lietojot Johnson&Johnson vienas dienas kontaktlēcas lietojot Johnson&Johnson vienas dienas kontaktlēcas 1-Day Acuvue TruEye! Dienas beigās izmet lietotās kontaktlēcas, un sāc nākamo rītu ar jaunu kontaktlēcu pāri! Īpaši vērtīga priekšrocība – šīm kontaktlēcām piemīt UV aizsardzība, kas pasargā acs radzeni no kaitīgajiem saules stariem. Taču atceries – lai acs tiktu pilnībā pasargāta no UV stariem, papildus izmanto saulesbrilles!

Šīs kontaktlēcas īpaši iepriecinās tos, kuriem ilgstoša viena kontaktlēcu pāra lietošanas dēļ rodas alerģiskas reakcijas, vai vielmaiņas rezultātā uz kontaktlēcām ātri veidojas nosēdumi. Kā arī tos, kuriem rodas problēmas ar lēcu kopšanu. Pateicoties 1-Day Acuvue Tru Eye, acis mazāk nogurst no kontaktlēcām un nerodas sausuma sajūta acīs. Šīs kontaktlēcas īpaši piemērotas tiem, kuri lēcas lieto ilgas stundas.

Parametri

Piegādes laiks Vairs neražo
Ražotājs Johnson & Johnson
Lietošanas režīms Pagarinātās
Materiāls Narafilcon A
Ūdens saturs 46%
DK/L, DK/T 118
Lietošanas laiks 1 diena
Centra biezums, mm 0.08

Optometrista viedoklis

Sarmīte Gžibovska

A'telpas optometriste-kontaktoloģe

Tās ir īpašas vienas dienas kontaktlēcas. Jautāsi kāpēc? Tās ir pašas pirmās silikona - hidrogēla materiāla vienas dienas kontaktlēcas, un vienīgās starp savām konkurentēm, kas acīm labu pašsajūtu nodrošina visas dienas garumā, neatkarīgi no tā vai Tava diena ar kontaktlēcām ir 8 h vai 14 h gara un vai to pavadi birojā, sauļojoties zem ābeles vai pie auto stūres.

 

Ja esi „nestandarta“ radzenes īpašnieks, šīs kontaktlēcas Tev būs vēl īpašākas, jo pieejams ne tikai ar bāzes rādiusu 8,5, bet arī 9,0!

Tas patiks arī Tavām acīm! Iesakām...

31.95
30 lēcas
Acuvue Oasys 1Day Johnson & Johnson Vienas dienas kontaktlēcas

Acuvue Oasys 1Day

7.59
10 ml
BioDrop MD Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD

9.49
Aerosols (17 ml)
BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi Piiloset Acu mitrinošie pilieni

BioDrop MD Spray ar smiltsērkšķi